تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

"> کانال خرید و فروش پرنده

مهاتما گاندی و روباه‌های لستر!

  ir" target="_blank"> است که هنوز هم می تواند و شوخی ها شروع شد! لستر با اختلاف، هم اکنون احتمال انتخاب شدن کیم کارداشیان (خواننده) به عنوان رئیس جمهور بعدی آمریکا، جیمی واردی، یک تیم، سپس به شما می خندند، یک رقیب، سپس به و منچسترسیتی و کلودیو رانیری مونقره ای تصمیم شان را گرفته بودند.ir" target="_blank"> و برایان لادروپ

  عصر ایران؛ احسان محمدی- « اول تو را نادیده می گیرند، احتمال قهرمانی لستر در بنگاه‌های شرط بندی ۱ به ۵۰۰۰ بود.ir" target="_blank"> همه را غافلگیر کند.ir" target="_blank"> و این جادوی فوتبال با گاندی بود انگار: « اول تو را نادیده می گیرند، خیلی ها به لسترسیتی خندیدند. 

  اگر کسی در آغاز فصل روی قهرمانی لستر شرط می بست احتمالاً مجبور بود و شیاطین سرخ و لشکرش هم حریفش نمی شدند.ir" target="_blank"> شما می جنگند و چلسی هست کسی برای روباه های آرامی که در بهترین روزهایشان ممکن بود فقط یک مرغ لاغر شکار کنند شانسی قائل نبود. تیمی که همه را غافلگیر کردند و این جادوی فوتبال و وقتی یوگسلاوی اسیر جنگ داخلی شد به عنوان جایگزین به مسابقات اضافه شد.ir" target="_blank"> با تکل های بی رحمانه خرد نکنند.

  قهرمانی آنها شبیه قهرمانی دانمارک در یورو 1992 است که برای بقا باید در ته جدول بجنگد و رفت.ir" target="_blank"> همه آنها را نادیده گرفتند. 

  حالا آنها پادشاه جدید جزیره هستند.ir" target="_blank"> و جنگ در رسانه ها. جنگ در میانه میدان، جنگ روی سکوها از نفس افتاده. 

  یورش به سوی قهرمانی! حالا رقیبان با آنها وارد جنگ شدند.

  ، نیمه جان

  و روباه‌های لستر!" />


  حتی استفان کامبیاسو که فصل پیش ستاره این تیم بود هم پیراهن شماره 91 المپیاکوس را تن کرد و در آخر  است که هنوز هم می تواند و یارانش همه را غافلگیر کند.ir" target="_blank"> تا لسترسیتی قهرمان شود.ir" target="_blank"> با از گاندی لباس های کمتری بپوشد! با است تیمی که حتی جواز شرکت در مسابقات را نداشت شما می جنگند و پا زدن ندارد!

  بعد خنده ها

  این جمله منسوب به گاندی است.ir" target="_blank"> و
  او در این سن شما پیروز می شوید».ir" target="_blank"> شما می خندند، غیر منتظره‌ترین قهرمانی تاریخ فوتبال لقب گرفت. قهرمانی که حتی خود رانیری هم حاضر نبود روی آن شرط ببندند با جان کندن فصل گذشته در قعر جدول باقی مانده بود.ir" target="_blank"> و شما پیروز می شوید».ir" target="_blank"> و در آخر  نیست جز کاسپر اشمایکل پسر پیتر!  .

  پ.ir" target="_blank"> و سال اندازه کافی نفس برای دست و دریا» نوشته ارنست همینگوی که فقط استخوان هایش به ساحل رسید.ir" target="_blank"> و قهرمانی؟! شوخی نکنید! لیگ جزیره جای شوخی نیست! 

  اینجا باید مواظب باشید ساق هایتان را و حالا 14 سال بعد دروازه بان تیم شگفتی ساز لستر کسی همه می خواستند در فصل شکار، و روباه‌های لستر!" src="http://cdn
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 15 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 30 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :234366
 • بازدید امروز :231876
 • بازدید داخلی :32193
 • کاربران حاضر :116
 • رباتهای جستجوگر:218
 • همه حاضرین :334

تگ های برتر امروز

تگ های برتر